Boty dělaj člověka? Vyzkoušejte boty Nike

Oranžové boty Nike

Většina z nás má jistě už alespoň malou zkušenost s celosvětově známou značkou Nike. Ať už díky jejich oblečení, sportovním doplňkům a potřebám, nebo botám.

Nike nás svým mottem „Just do it“ nabádá abychom se nebáli věcí a pustili se do nich. Jak si to každý vyloží je jen na něm.

Původní záměr byl zřejmě motivovat lidi k tomu, aby se pustili do sportování k čemuž samozřejmě budou potřebovat pohodlnou, lehkou, odpruženou a v neposlední řadě designovou obuv. Značka Nike se nespecializuje jen na volnočasovou, běžeckou a basketbalovou obuv. Ve svém repertoáru má i širokou řadu všech různých typů kopaček na které si jen fotbalista vzpomene. Lisovky, kolíky, tarfy, kopačky na umělou trávu nebo i sálové kopačky do haly! Sálové tenisky se nabízejí pro širokou škálu halových sportů jako je třeba házená, volejbal, florbal, tenis a další sporty. Vyberou si malí, velcí, muži i ženy.

Pokud jste však spíše chodec, než běžec, tato značka má také pro vás nespočet nejen modelů tenisek, ale také jejich různých variací a typů. Přes obuv s nízkou podrážkou, s kotníkovým vyšším střihem, až po tenisky s vysokou podrážkou pod patou. Tyto boty mají své názvy modelů pod kterými jsou poté jednotlivé typy. Například model Air Max pod sebe váže velké množství různých provedení bot, jejichž společným znakem je takzvaná bublinka v podrážce pod patou, která má za úkol odpružit každý krok tak, že se vám nebude ani chtít zastavit!

Model Roshe Runy nejsou jen na běh, jak by se mohlo zdát. Jsou to tenisky které oceníte i během běžného dne, ale přiznejme si, že při dobíhání autobusu jsou k nezaplacení. Tento model má podrážku vyvinutou tak, že brzdí dopad každého kroku a zároveň jej odráží do kroku dalšího!

Mezi modely Air Max, Roshe Run, Air Presto, Huarache, Air Pegasus, Air Force a mnoha dalšími si i vy vyberete toho svého favorita!

Napsat komentář